Mimořádná investiční příležitost

do akcií Riocath FNDB!

Zahájení prodeje 2.etapy akcií

Riocath FNDB 20.března

Nárok na nákup mají občané a právnické osoby z České Republiky a Slovenska

AKTUALITY

  • Český lékařský patent vstupuje do národních fází po celém světě
  • Vynález českých vědců, který může změnit lékařské postupy. Společnost RIOCATH nabízí možnost podílet se na úspěšném patentu.
  •  1.2. byla zahájena úspěšná první etapa prodeje akcií Riocath FNDB, a.s.. Během jediného dne bylo prodáno 1.000 akcií v objemu 11.000.000 Kč.
  • Zájem o akcie byl výrazně vyšší, než nabídka. Bylo rozhodnuto vyhlásit prodej druhé etapy do konce měsíce března.

Proč investovat ?

  • garantovaný výnos 5% p.a
  • přístup k investovaným prostředkům = garance
  •  zpětného odkupu za cenu pořízení doplněnou o výnos
  •   až 42 měsíců od nákupu
  • při investici delší než 3 roky, jsou výnosy fyzických osob osvobozeny od daně z příjmu
  • nákup a prodej je osvobozen od jakýchkoliv poplatků.

1. etapa akcií společnosti RIOCATH FNDB a.s. rozprodána rekordně rychle .

 

Na konci ledna oznámila společnost RIOCATH GLOBAL a.s. 1. etapu prodeje akcií společnosti RIOCATH FNDB a.s.. Cílem prodeje je získat aktiva na zrychlený rozvoj a výstavbu zdravotnického zařízení, protože se zásadním způsobem přiblížil prodej prvních výrobků, založených na patentovaném řešení RIOCATH.

 

Tento unikátní mechanismus tubulárních zdravotnických prostředků vyvinuli vědci ze společnosti RIOCATH Global a.s. ve spolupráci se specialisty z Vývojového centra Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd ČR. Společně RIOCATH GLOBAL a.s. se ÚOCHB AV ČR podaly patent na toto unikátní řešení, využitelné v mnoha zdravotnických oborech.

 

„Jsme těsně před obdržením patentu, máme finální podobu rektální rourky pro batolata využívající RIOCATH mechanismus, certifikujeme urinární katetry v mužské i ženské podobě, které by mohly přijít na trh už na konci letošního roku. K tomu vyvíjíme další produkty a budujeme zdravotnické zařízení v Pečkách. Tento rychlý rozvoj by nám pomohly urychlit další aktiva,“ vysvětlil důvod prodeje MUDr. Miroslav Svoboda, spoluvynálezce patentu a generální ředitel RIOCATH GLOBAL a.s.

 

Prodej 1. etapy akcií společnosti RIOCATH FNDB a.s. proběhl oproti očekávání velice rychle. Přestože na prodej 1 000 akcií za 11 000 000 korun byl stanoven přibližně měsíc, akcie byly zarezervovány a prodány během jednoho jediného dne. Ukazuje to na velký zájem o akcie biomedicínských a inovativních firem, vládnoucí v investičních kruzích.

F

A

Q

Aktuální prodejní cena akcie

20 000 Kč

Riocath Global, a.s

Podbabská 1112/13

160 00 Praha 6 - Bubeneč

IČ: 06684998

DIČ: CZ06684998

e-mail: info@fndb.cz

Více informací je k dispozici na webových stránkách mateřské korporace Riocath Global, a.s. na adrese www.riocath.com  od počátku roku 2021 na webovém portálu skupiny RIOCATH, který tyto stránky na shodné doménové adrese nahradí.

© 2021 Riocath® Global, a.s.. Všechna práva vyhrazena